ЯКІСНИЙ ТА НАДІЙНИЙ ЗВ'ЯЗОК ВІД GLOBA TELECOMGet started

Прямий номер (віртуальний номер)

Сучасні технології надають нові можливості та інструменти, щоб зробити спілкування безмежним. Віртуальні номери телефонів – це сучасне рішення для всіх сфер життя, що дозволяє розширити свою присутність по всьому світу та підвищити безпеку даних.


Основні сфери застосування

Віртуальний мобільний номер широко застосовується як у професійній діяльності (бізнес, інтернет-магазини), так і у повсякденному житті.

1. Бізнес. Великий та середній бізнес потребує стабільного зростання. Резонно, що кожен бізнесмен чи підприємець замислюється про освоєння нових регіонів для просування послуг чи товарів. Віртуальний номер допоможе вийти на нові ринки та підвищити лояльність нових клієнтів, залишаючись із ними на зв'язку. Підключивши таке рішення, ви зможете дзвонити мешканцям інших (далеких) регіонів та штатів, сидячи у своєму офісі. Клієнти навіть не зрозуміють, що зв'язуються з менеджерами з інших країн.

2. Інтернет магазини. Віртуальні номери — це багатоканальні рішення, що настроюються. Таким чином, ті користувачі, які мають інтернет-магазини та працюють через кол-центри, можуть налаштувати телефон так, щоб він переадресовував дзвінки доти, доки не знайдеться вільний менеджер. Ця опція дозволяє підвищити лояльність клієнтів та не втратити клієнтів.

3. Повсякденне життя. Віртуальний номер може бути використаний, щоб зв'язатися з людьми або компаніями за кордоном. Наприклад, зв'язатися з компанією-продавцем товару, що цікавить, і уточнити умови міжнародної доставки, або домовитися про співбесіду при пошуку роботи, і т.д.


Причини для придбання віртуальних телефонів

1. На відміну від стаціонарної телефонної лінії, АТС залишається з користувачем у разі переїзду. Так вони не втратить важливі контакти. І досить просто поміняти місце розташування офісу, або навіть перейти на віддалену роботу.

2. Більше можливостей для бізнесу та розширення присутності на зарубіжних ринках без необхідності відкривати нові філії, відвідувати країни та наймати додаткових співробітників.

3. Міжнародні онлайн-телефони доступніші, т.к. коштують дешевше, ніж роумінг. Купити онлайн номер буде доцільним рішенням, якщо ви хочете використовувати такі його для зв'язку з родичами та друзями, які мешкають у далеких країнах. Цей варіант коштуватиме вам набагато дешевше, ніж роумінг. Для підприємств це також має велике значення, оскільки вони можуть заощадити багато грошей. Якщо купити віртуальний номер телефону, тарифи набагато вигідніші, ніж встановлені на підключення роумінгу.

4. Використовувати онлайн-телефонію набагато зручніше, особливо за великого обсягу дзвінків. Не потрібно кожного разу вводити номер телефону на панелі набору мобільного номера - можна скопіювати і вставити номер парою кліків. І при дзвінку з ПК, можна використовувати гарнітуру, і руки будуть вільні, щоб під час розмови робити записи в CRM системі, наприклад, або шукати будь-яку інформацію в базі даних для консультації клієнтів.

5. Віртуальна телефонія має більше додаткових функцій, і підключити та налаштувати їх набагато легше, ніж для мобільного телефону. Записи розмов не заповнюватимуть пам'ять пристрою, а зберігатимуться у хмарі, де знайти їх легше, а ще можна завантажити за потреби. Для компаній можна встановлювати брендоване вітання, налаштовувати переадресацію дзвінків за певною умовою та розподіляти їх за схемою, яка максимізує ефективність роботи контакт-центру.

`

Переваги віртуальних номерів

Вихід на ринки у нові регіони

Якісний зв'язок, де б Ви не знаходилися, та номери понад 100 країн світу. Тарифікація вихідних дзвінків не залежить від того, де Ви знаходитесь, а вхідні дзвінки завжди безкоштовні.

Мобільність та спільна робота

Віртуальними номерами можна користуватися як в офісі, так і віддалено працюючи. При цьому одним номером може користуватися необмежену кількість співробітників.

Підвищення якості сервісу

Налаштування черги дзвінків і IVR допоможе розподілити звернення, що надходять таким чином, щоб вони оброблялися якнайшвидше і ефективніше. Запис розмов корисний для контролю та покращення роботи операторів.

Зауважимо:

Ви можете приймати телефонні дзвінки без підключення до мережі Інтернет, використовуючи послугу «переадресація дзвінків». З цією послугою Ви зможете приймати вхідні дзвінки з Вашого прямого номера або з Вашої SIP лінії на Ваш мобільний телефон незалежно від Вашого місця розташування. Детальніше про послугу «переадресація дзвінків» тут.

Для замовлення прямого номера зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом.

Питання та відповіді

Що таке IP-телефонія?V

Це зв'язок через Інтернет. Основна її відмінність від аналогового (фіксованого) зв'язку - це відсутність прив'язки до певної адреси компанії або розташування абонента. Особливості IP-телефонії: швидке підключення, налаштування та вигідна ціна на міжнародні дзвінки.

Як підключитисяV

Для того, що б скористатися нашими послугами необхідно:

1. пройти просту і швидку реєстрацію

2. вибрати спосіб здійснення дзвінків (з комп'ютера, з мобільного телефону, з використанням IP обладнання).

3. Виконавши необхідні налаштування, Ви вже можете перевірити правильність налаштувань і якість зв'язку зателефонувавши за тестовими номерами. Для здійснення міжміських і міжнародних дзвінків Вам необхідно поповнити баланс.

Як дзвонитиV

Після того як Ви встановите і налаштували SIP-обладнання (або програмний телефон) і переконайтеся, що воно успішно зареєстровано, ви відразу ж зможете здійснювати вихідні дзвінки. Безкоштовно Ви можете зателефонувати будь-якому абонентові нашої компанії, а так само на сервісні номери 000 і 001. При позитивному балансі Ви можете здійснювати будь-які міжміські і міжнародні дзвінки. Щоб зателефонувати Ви просто набираєте на комп'ютері, SIP-телефоні або звичайному телефоні, підключеному до SIP-адаптера, повний номер абонента у форматі <Код країни><Код мiста><Номер абонента>.

Для дзвінків до Польщі – 48, код міста, номер абонента.
Для дзвінків до Німеччини – 49, код міста, номер абонента.

Увага! При недотриманні цих правил, ви можете додзвонитися не туди, куди ви бажаєте. А звідси випливає, що виклик може коштувати набагато дорожче. Наприклад, при отриманні 8812... замість 7812 ви... можете потрапити на супутникову мережу, де хвилина розмови коштує більше 5$ ! У цьому випадку, відповідальність лежить виключно на Вас

Як сплачуватиV

Оплатити послуги міжнародної телефонії можливо кількома способами.
Банківський переказ
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за заздалегiть отриманого рахунку. Рахунок для оплати формується в особистому кабінеті абонента. Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, акт), надсилаються поштою. Приватні особи можуть також отримати рахунок і оплатити послуги міжнародної телефонії в будь-якому банку.
Кредитною карткою
Оплата за кредитними картками здійснюється за допомогою платіжної системи Interkassa. В даний час приймаються карти "Visa" и "EuroCard/MasterCard".

Чи можна здійснювати та приймати дзвінки без IP-телефонів?V

Якщо ви підключаєте IP-телефонію, не потрібно купувати спеціальні телефони. Можна продовжувати використовувати аналогові телефони зі шлюзами та навіть мобільні або підключити програмні телефони.

Наведемо кілька прикладів:

При мінімальному бюджеті на обладнання (навіть повному його відсутності) рекомендуємо використовувати безкоштовні програмні телефони. Так софтфон легко встановити на робочий ПК або на будь-який мобільний пристрій для обробки всіх телефонних дзвінків.
У разі роз'їзної роботи працівники рекомендуємо використовувати мобільні телефони із встановленим додатком для IP телефонії.
Якщо на балансі компанії вже є аналогові стаціонарні апарати, не варто їх викидати. Для переходу на IP-телефонію достатньо підключити SIP-адаптери та використовувати існуючі телефони для дзвінків через Інтернет.

Що таке VoIP і як працює IP-телефоніяV

На сьогодні майже всі люди здійснюють дзвінки через інтернет, використовуючи різні платформи, такі як Whatsapp, Skype, Google Duos тощо. Всім цим сервісам для роботи необхідне підключення до глибокої мережі. Навіть якщо ви ніколи про це не замислювалися, напевно, чули, що такого роду спілкування здійснювався з використанням технології передачі голосу по IP-каналах (VoIP). Настав час дізнатися подробиці про те, що таке VoIP і як він працює.

Що таке VoIP

Повна форма абревіатури VoIP англійською мовою звучить як “voice over internet protocol” - це передача голосу по інтернет-протоколу. Для здійснення дзвінків технологія ай-пі телефонії використовує інтернет та спеціальне ПЗ, яке перетворює аналогові звукові сигнали людського голосу на цифрові. Для розмови по IP можна використовувати будь-яку систему, наприклад, настільний комп'ютер, ноутбук або будь-який цифровий пристрій, який керує передачею даних.

Принципи роботи IP-телефонії

Основний принцип дуже простий - використовувати для дзвінків не традиційні канали телефонного зв'язку (як це роблять стаціонарні та мобільні мережі телефонного зв'язку), а інтернет. Однією із значних переваг такого зв'язку є те, що компанії та підприємства можуть у десятки разів скоротити свої витрати на голосовий зв'язок. Вартість комунікацій під час використання VoIP може бути значно знижена, оскільки для здійснення дзвінків використовуються інтернет-канали. Мало того, іноді дзвінки можна робити безкоштовно, оскільки провайдери сервісів пропонують різноманітні рекламні акції та пакети лояльності.

Погодьтеся, що і вашій компанії пора вже освоїти нову технологію і значно скоротити свої витрати на ведення бізнесу. Зв'язуйтесь з клієнтами та замовниками, партнерами та співробітниками з блискавичною швидкістю. Не відкладайте у довгу скриньку рішення про перехід на новий вид послуг та скористатися їх перевагами вже сьогодні. Зв'яжіться з найближчими до вас провайдерами IP-телефонії та отримайте у них докладнішу інформацію.

Як працює VoIP

Для роботи VoIP потрібне підключення до Інтернету. Але це ще не все. Давайте копію трохи глибше і подивимося, як працює VoIP. Ефективність VoIP залежить від швидкості та якості вашого інтернет-з'єднання. Те, як працюють і поводяться телефони VoIP, залежить від стабільності. Пропускна спроможність та швидкодія доступу в інтернет.

Під час здійснення дзвінків за допомогою телефонних послуг VOIP ваш голос кодується у цифровому вигляді та надсилається на інші телефони. Апарати ваших співрозмовників виконують зворотну декодування і перетворюють цифрові дані на голосові сигнали. Таким чином, одержувач вашого дзвінка може почути ваш голос.

Цифровий зв'язок з аналоговим телефоном

Протягом всього процесу кодування та декодування використовуються спеціальні пристрої – кодеки (кодер-декодер). Кодек стискає дані для швидшої передачі та збереження найкращої можливої якості, чіткості голосу та розбірливості мови. Кодеки необхідні в системах VoIP і відіграють життєво важливу роль у перетворенні аналогової інформації на цифрову та навпаки.

Слід зазначити, що дзвінки, здійснені через VoIP, можна приймати і традиційні телефони. Знову ж таки, традиційні телефони можуть набирати номер VoIP для підключення до користувача. В обох випадках цифровий сигнал перетворюється на аналоговий, або аналоговий сигнал цифрується. Якщо користувачі на обох кінцях використовують пристрої VoIP, сигнали виклику передаються повністю у цифровому вигляді без необхідності проміжних перетворень.

Це означає, що ефективність IP-телефонії багато в чому залежить від конкретних пристроїв, які абоненти використовують для переговорів.

Без жодних сумнівів сьогодні вже модно впевнено говорити, що VoIP з кожним днем набирає популярність завдяки безлічі переваг, і багато користувачів переходять на цю нову систему з різних причин.