ЯКІСНИЙ ТА НАДІЙНИЙ ЗВ'ЯЗОК ВІД Global TELECOMGet started


Для бізнесу


Інтернет-телефонія цікава для бізнесу з кількох причин:

1. Зниження витрат за комунікації. Економія на дзвінках можлива завдяки тому, що тепер виклики будуть йти через інтернет підключення замість традиційних аналогових мереж зв'язку. Детальніше про те, як бізнес на цьому зможе заощадити, ми поговоримо далі.

2. Якість зв'язку. IP-телефонія забезпечує відмінну якість звуку завдяки технології цифрової передачі голосу, протоколів стиснення та використання широкосмугових каналів. Це дозволяє уникнути перешкод, спотворень, затримок та луни, які можуть виникнути при аналоговій передачі голосу в традиційній телефонії.

3. Розширюваність. У разі потреби можна додати нові лінії без додаткових інвестицій у обладнання.

4. Мобільність. Ви можете організувати віддалені контакт-центри або робочі місця без прив'язки до офісу.


Якому бізнесу потрібна IP-телефонія?

IP-телефонія підходить для будь-якого бізнесу, незалежно від його масштабу та спрямованості. Вона дозволяє суттєво знизити витрати на телефонні дзвінки, забезпечити мобільність співробітників та підвищити ефективність роботи офісу завдяки унікальному функціоналу.

Найбільший прибуток від використання IP-телефонії отримують компанії, які:

1. займаються продажами чи клієнтським сервісом;

2. мають безліч філій або працюють із віддаленими співробітниками;

3. часто здійснюють дзвінки до інших країн.

Банки, страхові компанії, великі магазини, мережеві ресторани, а також компанії з безліччю відділень та філій використовують IP-телефонію для спілкування між різними відділами та управління великим потоком дзвінків.

Спочатку IP-телефонію використовували великі компанії для оптимізації бізнес-процесів та здешевлення зв'язку. Однак сьогодні ця технологія (і її переваги) доступна навіть найменшим компаніям із невеликим бюджетом


Переваги IP-телефонії для бізнесу


1. Зниження витрат на зв'язок

Цю вигоду можна розділити на кілька ключових напрямків.

Міжнародні та міжміські дзвінки

Завдяки тому, що IP-телефонія використовує Інтернет для передачі голосу, ціна дзвінка може бути в кілька разів нижчою порівняно з аналоговим та мобільним зв'язком. Це з тим, що інтернет-трафік зазвичай дешевше, ніж вартість використання виділених аналогових ліній.

Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам гнучкі тарифні плани, які включають:

– безкоштовні дзвінки на певні території;

– хвилинні пакети на дзвінки до різних країн світу.

Також IP-телефонія дозволяє бізнесу заощадити до 90% на дзвінках між географічно віддаленими офісами.


Купівля обладнання

Це важливе питання як для бізнесу, який вже має свою інфраструктуру (стаціонарні АТС), так і для нових компаній. Користувачі аналогового зв'язку чудово знають, наскільки дорого може обійтися організація телефонії. Потрібно багато сил та коштів вкласти в покупку АТС, телефонів, кабелів тощо.

Телефонізація офісу з нуля. Для організації IP-телефонії не знадобляться великих інвестицій в обладнання та інфраструктуру. Достатньо буде встановити програмне забезпечення на комп'ютер і підключити гарнітуру. Так виглядає бюджетний варіант, яким активно користується малий бізнес.

Модернізація аналогової телефонії. Власники аналогового зв'язку можуть перейти на IP-телефонію кількома способами:

Купівля SIP-шлюзу. Цей пристрій забезпечує зв'язок між IP та традиційною телефонією (PSTN). SIP-шлюз перетворює цифрові дані на аналоговий формат і навпаки.

Встановлення софтфону. Знову ж таки, середній та великий бізнес може встановити на комп'ютери/смартфони співробітників ПЗ, щоб вони могли використовувати їх як IP-телефони. Такий підхід дозволяє уникнути витрат на покупку нових телефонів та обладнання.

Оновлення обладнання. Варіант тих компаній, які вирішать повністю перейти на сучасний зв'язок. Тут є два способи реалізації: дешевше, де буде достатньо купити IP-телефони, або дорожче, де потрібна IP-АТС.

В цілому компанії спокійно можуть перейти на IP-телефонію, зберігаючи існуючу інфраструктуру і уникаючи витрат на купівлю нового обладнання.


Робота з будь-якої точки світу

Завдяки можливості віддаленої роботи через IP-телефонію компанія може наймати співробітників з інших міст, регіонів або навіть країн, де рівень зарплат нижчий. Тим самим заощадивши на оплаті праці.

Крім того, організація віддаленої роботи може зменшити витрати на оренду та обслуговування офісних приміщень, транспортні, комунальні витрати тощо.


2. Збільшення мобільності та гнучкості бізнесу

Ось кілька переваг IP-телефонії, які підвищують мобільність та гнучкість бізнесу:

1. Можливість переносити номери при переїзді до іншого міста чи країни. Це дозволяє зберегти зв'язок зі старими клієнтами та не втрачати нових.

2. Компанії можуть купити віртуальні номери будь-якої країни та працювати у ній без необхідності мати фізичний офіс.

3. За допомогою IP-телефонії співробітники можуть переадресовувати дзвінки на інший номер або групу номерів, що дозволяє швидко і ефективно обслуговувати клієнтів.

4. Співробітники можуть використовувати свої смартфони або планшети як IP-телефони.

5. При масштабуванні бізнесу додавати нові лінії та номери можна без додаткового встановлення обладнання. Робиться це, грубо кажучи, за одним натисканням кнопки.


Зробіть свій бізнес ще більш успішним та конкурентоспроможним за допомогою IP-телефонії від Global Telecom. Ви отримаєте широкий вибір послуг, безкоштовне налаштування та встановлення, а також компетентне обслуговування та підтримку. Почніть використати нові технології вже сьогодні!

`

Питання та відповіді

Що таке IP-телефонія?V

Це зв'язок через Інтернет. Основна її відмінність від аналогового (фіксованого) зв'язку - це відсутність прив'язки до певної адреси компанії або розташування абонента. Особливості IP-телефонії: швидке підключення, налаштування та вигідна ціна на міжнародні дзвінки.

Як підключитисяV

Для того, що б скористатися нашими послугами необхідно:

1. пройти просту і швидку реєстрацію

2. вибрати спосіб здійснення дзвінків (з комп'ютера, з мобільного телефону, з використанням IP обладнання).

3. Виконавши необхідні налаштування, Ви вже можете перевірити правильність налаштувань і якість зв'язку зателефонувавши за тестовими номерами. Для здійснення міжміських і міжнародних дзвінків Вам необхідно поповнити баланс.

Як дзвонитиV

Після того як Ви встановите і налаштували SIP-обладнання (або програмний телефон) і переконайтеся, що воно успішно зареєстровано, ви відразу ж зможете здійснювати вихідні дзвінки. Безкоштовно Ви можете зателефонувати будь-якому абонентові нашої компанії, а так само на сервісні номери 000 і 001. При позитивному балансі Ви можете здійснювати будь-які міжміські і міжнародні дзвінки. Щоб зателефонувати Ви просто набираєте на комп'ютері, SIP-телефоні або звичайному телефоні, підключеному до SIP-адаптера, повний номер абонента у форматі <Код країни><Код мiста><Номер абонента>.

Для дзвінків до Польщі – 48, код міста, номер абонента.
Для дзвінків до Німеччини – 49, код міста, номер абонента.

Увага! При недотриманні цих правил, ви можете додзвонитися не туди, куди ви бажаєте. А звідси випливає, що виклик може коштувати набагато дорожче. Наприклад, при отриманні 8812... замість 7812 ви... можете потрапити на супутникову мережу, де хвилина розмови коштує більше 5$ ! У цьому випадку, відповідальність лежить виключно на Вас

Як сплачуватиV

Оплатити послуги міжнародної телефонії можливо кількома способами.
Банківський переказ
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за заздалегiть отриманого рахунку. Рахунок для оплати формується в особистому кабінеті абонента. Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, акт), надсилаються поштою. Приватні особи можуть також отримати рахунок і оплатити послуги міжнародної телефонії в будь-якому банку.
Кредитною карткою
Оплата за кредитними картками здійснюється за допомогою платіжної системи Interkassa. В даний час приймаються карти "Visa" и "EuroCard/MasterCard".

Чи можна здійснювати та приймати дзвінки без IP-телефонів?V

Якщо ви підключаєте IP-телефонію, не потрібно купувати спеціальні телефони. Можна продовжувати використовувати аналогові телефони зі шлюзами та навіть мобільні або підключити програмні телефони.

Наведемо кілька прикладів:

При мінімальному бюджеті на обладнання (навіть повному його відсутності) рекомендуємо використовувати безкоштовні програмні телефони. Так софтфон легко встановити на робочий ПК або на будь-який мобільний пристрій для обробки всіх телефонних дзвінків.
У разі роз'їзної роботи працівники рекомендуємо використовувати мобільні телефони із встановленим додатком для IP телефонії.
Якщо на балансі компанії вже є аналогові стаціонарні апарати, не варто їх викидати. Для переходу на IP-телефонію достатньо підключити SIP-адаптери та використовувати існуючі телефони для дзвінків через Інтернет.

Що таке VoIP і як працює IP-телефоніяV

На сьогодні майже всі люди здійснюють дзвінки через інтернет, використовуючи різні платформи, такі як Whatsapp, Skype, Google Duos тощо. Всім цим сервісам для роботи необхідне підключення до глибокої мережі. Навіть якщо ви ніколи про це не замислювалися, напевно, чули, що такого роду спілкування здійснювався з використанням технології передачі голосу по IP-каналах (VoIP). Настав час дізнатися подробиці про те, що таке VoIP і як він працює.

Що таке VoIP

Повна форма абревіатури VoIP англійською мовою звучить як “voice over internet protocol” - це передача голосу по інтернет-протоколу. Для здійснення дзвінків технологія ай-пі телефонії використовує інтернет та спеціальне ПЗ, яке перетворює аналогові звукові сигнали людського голосу на цифрові. Для розмови по IP можна використовувати будь-яку систему, наприклад, настільний комп'ютер, ноутбук або будь-який цифровий пристрій, який керує передачею даних.

Принципи роботи IP-телефонії

Основний принцип дуже простий - використовувати для дзвінків не традиційні канали телефонного зв'язку (як це роблять стаціонарні та мобільні мережі телефонного зв'язку), а інтернет. Однією із значних переваг такого зв'язку є те, що компанії та підприємства можуть у десятки разів скоротити свої витрати на голосовий зв'язок. Вартість комунікацій під час використання VoIP може бути значно знижена, оскільки для здійснення дзвінків використовуються інтернет-канали. Мало того, іноді дзвінки можна робити безкоштовно, оскільки провайдери сервісів пропонують різноманітні рекламні акції та пакети лояльності.

Погодьтеся, що і вашій компанії пора вже освоїти нову технологію і значно скоротити свої витрати на ведення бізнесу. Зв'язуйтесь з клієнтами та замовниками, партнерами та співробітниками з блискавичною швидкістю. Не відкладайте у довгу скриньку рішення про перехід на новий вид послуг та скористатися їх перевагами вже сьогодні. Зв'яжіться з найближчими до вас провайдерами IP-телефонії та отримайте у них докладнішу інформацію.

Як працює VoIP

Для роботи VoIP потрібне підключення до Інтернету. Але це ще не все. Давайте копію трохи глибше і подивимося, як працює VoIP. Ефективність VoIP залежить від швидкості та якості вашого інтернет-з'єднання. Те, як працюють і поводяться телефони VoIP, залежить від стабільності. Пропускна спроможність та швидкодія доступу в інтернет.

Під час здійснення дзвінків за допомогою телефонних послуг VOIP ваш голос кодується у цифровому вигляді та надсилається на інші телефони. Апарати ваших співрозмовників виконують зворотну декодування і перетворюють цифрові дані на голосові сигнали. Таким чином, одержувач вашого дзвінка може почути ваш голос.

Цифровий зв'язок з аналоговим телефоном

Протягом всього процесу кодування та декодування використовуються спеціальні пристрої – кодеки (кодер-декодер). Кодек стискає дані для швидшої передачі та збереження найкращої можливої якості, чіткості голосу та розбірливості мови. Кодеки необхідні в системах VoIP і відіграють життєво важливу роль у перетворенні аналогової інформації на цифрову та навпаки.

Слід зазначити, що дзвінки, здійснені через VoIP, можна приймати і традиційні телефони. Знову ж таки, традиційні телефони можуть набирати номер VoIP для підключення до користувача. В обох випадках цифровий сигнал перетворюється на аналоговий, або аналоговий сигнал цифрується. Якщо користувачі на обох кінцях використовують пристрої VoIP, сигнали виклику передаються повністю у цифровому вигляді без необхідності проміжних перетворень.

Це означає, що ефективність IP-телефонії багато в чому залежить від конкретних пристроїв, які абоненти використовують для переговорів.

Без жодних сумнівів сьогодні вже модно впевнено говорити, що VoIP з кожним днем набирає популярність завдяки безлічі переваг, і багато користувачів переходять на цю нову систему з різних причин.